Ecocar System - rekrutacja

Jeśli chcesz jako licencjonowany kierowca jeździć w jednej z najnowocześniejszych firm na świecie, prowadzić samochód elektryczny i nie martwić się opłatami za bazę i paliwo. Zapraszamy!

więcej

Ekologiczny transport

Unia Europejska opracowała plan działań zmierzających do poprawy jakości transportu lokalnego. Obejmuje on podjęcie kroków, dzięki którym transport będzie sprawniejszy i bardziej ekologiczny.
W ciągu 4 lat transport w obszarach miejskich ma być bardziej skuteczny i zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju.Alternatywne źródła energii

Wykorzystanie prawie wszystkich niekonwencjonalnych źródeł energii elektrycznej jest związane z minimalnym, bądź nawet żadnym wpływem na środowisko. Biomasa, kolektory słoneczne, biogaz, elektrownie wiatrowe, elektrownie wodne.

 ESCO

Zwracamy się z naszą ofertą do jednostek budżetowych: samorządów, Zakładów Opieki Zdrowotnej, wojska, jednostek budżetowych, Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej itp. Nasze działanie dostosowane jest do sposobu finansowania wyżej wymienionych podmiotów...